Dominika Gwit: Radosna nowina
Dominika Gwit jest dyplomowaną dziennikarką, aktorką-amatorką, a także pisarką. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z seriali i występów przed kamerami na temat odchudzania. Aktorka równie często pojawia się na deskach teatrów. Nie może narzekać na brak nowych propozycji. W sierpniu podzieliła się radosną nowiną. Gwit ruszyła bowiem z nowym projektem. Pod postem z informacją zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Gwiazda przyznała, że nie spodziewała się takiego odzewu. Stand-up "Dystans albo wszyscy umrzemy" specjalnie dla niej stworzył Robert Górski. W swoich występach będzie poruszać różne tematy
To opowieść o historii życia dziewczyny, która postanowiła być aktorką, choć mało kto w to wierzył, i historia człowieka, który postanowił być szczęśliwy, choć wielu uważa, że z taką figurą to niemożliwe
Dominika Gwit odpowiada na hejt!
Dominika Gwit: Szczęście w pracy i w miłości

Kika lat temu głośno było o spektakularnej metamorfozie aktorki - schudła 50 kilogramów. Nie kryła wtedy satysfakcji z tego, że wytrwała w swoim postanowieniu. Niestety, dopadł ją efekt jo-jo i wróciła do poprzedniej wagi, ale wcale nie rozpaczała z tego powodu. Nie przeszkodziło jej to też w ułożeniu sobie bardzo szczęśliwego życia.
W 2017 roku aktorka ogłosiła swoje zaręczyny z Wojciechem Dunaszewskim. Para poznała się w 2016 roku i podobno od razu poczuli do siebie ogromną sympatię, która szybko przerodziła się w miłość. Montażysta oświadczył się aktorce w dniu, w którym świętowała swoje 29. urodziny. Zakochani pobrali się w 2018 roku. Zamieszkali na warszawskim Mokotowie. Zdjęcia ich małżeńskiego gniazdka można zobaczyć na Instagramie aktorki.
Burza pod zdjęciem Dominiki Gwit. Aktorka odpowiada
Przytulne gniazdko, w którym rządzi puchate maleństwo!
Podczas urządzania wnętrz w swoim mieszkaniu Dominika Gwit postawiła na wygodę. Mokotowskie lokum gwiazdy jest bardzo przytulne i kolorowe. Daleko mu do popularnego od lat trendu na skandynawski minimalizm. Ściany salonu oraz kuchni pomalowane są na ciemnoniebieski kolor przełamany na skosach bielą. Jasne barwy dominują również w kuchni oraz przedpokoju.
Sypialnia utrzymana jest za to w jasnobłękitnych paletach. Mieszkanie udekorowane jest ramkami ze zdjęciami oraz plakatami, które są pamiątką przywiezioną z Dolnego Śląska. Nie brakuje w nim również kwiatów doniczkowych. Przeglądając Instagrama Dominiki trudno oprzeć się wrażeniu, że w jej mieszkaniu rządzi... kot!









