Natalia Rybicka zagra w "Przyjaciółkach"!
Przed nami 25-lecie uwielbianego serialu "Przyjaciółki", który od lat króluje na polskich ekranach. Produkcja ukazuje perypetie kilku przyjaciółek, które mierzą się z zawodowymi wyzwaniami, miłosnymi rozterkami i urokami rodzicielstwa. W główne role w produkcji wcielają się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Agnieszka Sienkiewicz-Gauer.
Okazuje się, że w nadchodzącym sezonie do obsady dołączy Natalia Rybicka, którą znamy z takich produkcji jak: "Samo życie", "Czarny Mercedes", "Syberiada polska" czy "Blondynka". Za rolę w filmie "Żurek" otrzymała nominacje do Orła, Polskiej Nagrody Filmowej.
"Serialowa Natalia pojawi się nieoczekiwanie w otoczeniu Ingi (Małgorzata Socha). Jej tajemnicza natura spowoduje wiele zaskakujących zwrotów akcji. Co zmieni pojawienie się nowej kobiety w życiu Ingi, Anki, Patrycji i Doroty? Czy będzie ona chciała zostać jedną z "Przyjaciółek"?" - czytamy w informacji prasowej.

Na pewno postać Natalii wprowadzi niemałe zamieszanie wśród dotychczasowych bohaterów popularnego serialu. Premiera nowej odsłony "Przyjaciółek" już niedługo!
Zobacz też: Ikona "Alternatywy 4" wycofała się z show-biznesu. Tak teraz mieszka


