Mężczyzna decyduje się na spotkanie z Marysią i wyjawienie jej prawdy o sobie. Kobieta zastanawia się, jak pomóc siostrze. Obawia się, że nawet dobry prawnik może nie być w stanie wyciągnąć jej z więzienia. Artur jest rozczarowany decyzją Doroty. Kobieta jest jednak przekonana, że wie, co robi. Kinga podpowiada mu, by dał ukochanej więcej czasu. Marta i Arek rozmawiają o Sylwii. Nie wiedzą, jak pomóc gnębionej przez ojczyma uczennicy, ponieważ ten nastawił przeciw nim również jej matkę. Kobieta zgłasza skargi na nich do dyrektorki szkoły. Niebawem Arek znajduje jednak osobę, która jest gotowa opowiedzieć o mrocznej przeszłości Darewicza.


