"Papiery na szczęście": Widzowie oburzeni zmianami w ramówce!

Adriana Kalska
Adriana Kalska Filip RadwanskiAKPA

"Papiery na szczęście": Zmiany w emisji

Zobacz również:

"Papiery na szczęście": Widzowie komentują zmiany

"Przestaję oglądać, bo nie dość, że ciągle pokazywani są nowi i jeden wątek ciągnie się parę miesięcy, to jeszcze będą tylko 2 odcinki w tygodniu. Martę w tygodniu będzie można oglądać może 5 minut, żegnam", "(...) Dalej moglibyście puszczać po 4 odcinki tygodniowo, a nie tylko dwa. Specjalnie na tą okazję wykupiłam player, z którego jestem zmuszona zrezygnować, bo dla dwóch marnych odcinków nie warto", "Już nigdy więcej nie dam się wciągnąć w jakiś serial u was, ponieważ co chwilę zmieniacie godz. emisji lub dni...", "Czemu nie szanujecie widzów i od 21 listopada chcecie emitować dwa odcinki w tygodniu?"
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?