"Na sygnale" odcinek 604: proces Piotra Strzeleckiego
W najnowszych odcinkach odbędzie się proces Piotra.
- Wnioskuję o maksymalny wymiar kary.
Przyjaciele ze stacji cały czas będą jednak kolegę wspierać......I w finale na salę wbiegnie Basia - z kluczowym dowodem.
- Wysoki Sądzie! Oskarżony jest niewinny! Mam dowód, nagranie! A godzinę później Strzelecki odzyska wolność... ale nie rodzinę.
"Na sygnale" odcinek 604: kłótnia Karoliny i Martyny
Gdy pojawi się Karolina, na Martynę widok kochanki męża zadziała niczym płachta na byka.
- Jesteś pewna, że powinnaś tu być?
- W takiej sytuacji to chyba oczywiste, że jestem... Wracacie do siebie?
- To nie twoja sprawa.
- Cieszę się, naprawdę... (...) Ale to nie znaczy, że wrócimy do siebie, jakby nic się nie stało! Bo stało się... Nawet teraz tu przyszła!... Na razie nie chcę, żebyś z nami mieszkał...
Zobacz też: "Barwy szczęścia": Malwina wróci ze szpitala, a Bożena chce pozbawić Bruna praw!



