"Na sygnale" odc. 902: do zespołu dołącza Grzegorz
W odcinku numer 902 w bazie pojawi się za to nowy ratownik: Grzegorz (w tej roli Wojciech Melzer). A doktor Góra, zirytowany przez ostatnie "przygody" praktykantów, nie powita kolegi miło...
- Wszyscy nowi ratownicy dostają specjalne koszulki!
- To... konieczne?
- Raczej tak. To ma funkcję informacyjną. Głównie dla pacjentów. Taka zasada ograniczonego zaufania... Jak zielony listek na drodze!
- Zobaczymy, czy jest asertywny, czy podporządkuje się stadu... Jesteśmy jego pierwszą bazą, chłopak musi się zahartować!
"Na sygnale" odc. 902: Piotr i Alek na misji
Tymczasem Piotr z Alkiem spróbują we wtorek porozmawiać na nowo z Borsukiem w sprawie zaginięcia Nowego.
- Powiedziałem glinom wszystko!
- My wiemy, że to nieprawda i ty wiesz, że to nieprawda... Więc może to skróćmy!
- Ludzie, zrozumcie, muszę mieć gwarancję bezpieczeństwa...
- Wybij to sobie z głowy! Jesteś za mało ważny, żeby ktoś ci dawał świadka koronnego!
- Wiesz, co myślę? Jesteś zwykłym tchórzem i myślisz tylko o sobie! Nasz kumpel zaginął, dziewczyna pewnie już nie żyje... Ale ja ci obiecuję jedno: jeśli coś mu się stanie...
- Ona żyje!
Ta dziewczyna, której Nowy pomógł...
- Skąd wiesz?
- Ja ją trochę znam, często bywała w klubie, wysyłałem jej info o wydarzeniach... Po tym wszystkim próbowałem do niej dzwonić... Napisała SMS-a: "Nic się nie martw, jestem bezpieczna"!
Zobacz też: "Barwy szczęścia": Prawda o Lucynie wyszła na jaw! Od początku miała im tylko szkodzić








