Po wakacjach Jarek ostatecznie potwierdzi, że jego rywalem jest Benio i zdecyduje się spotkać z nim oko w oko.
- Widziałem was. Najpierw chciałem... - zacznie wzburzony mąż Agi.
Lecz szybko się uspokoi i poda lekarzowi swoją obrączkę.
- Szczęścia. Na moim nieszczęściu - rzuci Jarek, po czym gwałtownie oddali się od bazy.
"Na sygnale" po wakacjach: Odcinek 462. Agnieszka i Benio minęli się w czasie
Kilka godzin później doktor Vick postanowi definitywnie zakończyć swój romans z Agnieszką.

- Aga... Nie mogę. Nie da się niczego zbudować na czyimś nieszczęściu. Trzymaj - powie, oddając kobiecie obrączkę od jej męża.
- Minęliśmy się w czasie - wyjaśni lekarz.
"Na sygnale" po wakacjach: Odcinek 462. Aga gorzko pożałuje spotkania z Vickiem
W tym momencie Agnieszka zobaczy Jarka.
- Co on tu robi? - zdenerwuje się kobieta.

- Powinniście porozmawiać. On potrzebuje pomocy - oceni Vick.
- Żałuję, że się spotkaliśmy - syknie na pożegnanie rozwścieczona Aga.
"Na sygnale" po wakacjach: Odcinek 462. Kiedy i gdzie obejrzeć?
Zdradzamy, że 462. odcinek "Na sygnale" zostanie wyemitowany we wtorek 29 sierpnia w TVP2.








