- Zobacz, jaka woda. Ten kolor! A te góry... Cudo! – zachwycać się będzie piękna ratowniczka, przeglądając przewodnik po Nowej Zelandii.
- Tak, ale... co? U nas to nie ma gór? Morza? Wiesz, ile tam się leci? Na miejscu drogo. I pusto... Tam jest więcej owiec niż ludzi – bez entuzjazmu skomentuje Nowy.
- I dobrze. Lubię owce, a od ludzi mogę odpocząć – nie da za wygraną Britney.
"Na sygnale": Odcinek 578. Nowy zaskoczy Britney szczerym wyznaniem
Nowy odłoży swój komiks i spojrzy na Britney poważniej.
- Przecież ty tam nikogo nie znasz. Jednego Sławka!
- A tu kogo mam? Alka – usłyszy w odpowiedzi Gabriel.
- Tylko Alka...? A Benia, A Martynę, A Basię, a Kubę, a Piotra... - zacznie po kolei wyliczać ratownik.
- A mnie? Nie chcę, żebyś wyjeżdżała – niespodziewanie zdobędzie się na całkowitą szczerość Nowak.
Zobacz również:
"Na sygnale": Odcinek 578. Britney nigdzie się nie wybiera
Britney zaniemówi z wrażenia, kompletnie nie spodziewając się po Nowym takiego wyznania.
- Gabryś… Nigdy mi tego nie mówiłeś - westchnie totalnie zszokowana.
- "Tylko Alka" – pokręci głową zdegustowany Gabriel.
- Dobra, no… Dżizes, tak sobie tylko marzę. Przecież nigdzie się nie wybieram.
Przerwie im dźwięk tabletu. Oboje poderwą się do wyjazdu na Żoliborz, by odebrać poród.
Jak dalej potoczą się sprawy między Britney a Nowym?
"Na sygnale": Odcinek 578. Kiedy i gdzie obejrzeć?
Zdradzamy, że 578. odcinek "Na sygnale" TVP2 wyemituje we wtorek 21 maja o godz. 21.55.
Czytaj więcej: "Barwy szczęścia": Klemens będzie wściekły, a Renata przeżyje prawdziwy dramat






