"Na sygnale": Odcinek 342. Góra tęskni za żoną?
W odcinku 342. "Na sygnale" lekarz wyzna Wiesławie, że ostatnio przestał się z ukochaną kontaktować.
- Powiedziała, że potrzebuje czasu... to daję jej czas.
Seniorka straci w końcu cierpliwość i postanowi wytłumaczyć synowi "zawiłości" damskiej natury... W swoim własnym, niepowtarzalnym stylu.
- Czy ty się na rozum z małpą zamieniłeś?! To ona daje ci czas! Czeka na twój ruch!- Powiedziała, że niczego ode mnie nie oczekuje... Że chce przerwy...- To właśnie znaczy, że oczekuje! Sprawdza, czy odpuścisz... No, a ty odpuściłeś!- To wy nie możecie jakoś... normalnie powiedzieć?... Wszystko na opak mam czytać?!- Chodzi o to, żebyś się domyślił! Czy niczego cię nie nauczyłam?!- O "tych" sprawach? Nawet nie zaczynaj... Ty mi oczy zasłaniałaś, jak były "momenty" w telewizji!- Mówię ci, żebyś potem nie żałował... Ona czeka teraz na jakiś prawdziwy, romantyczny gest!- To jeszcze sobie poczeka!
"Na sygnale": Odcinek 342. Gdzie obejrzeć?
Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 342 już 26 listopada o godz. 21:35, tylko na antenie TVP1
Zobacz też: "House of Cards": Kevin Spacey musi zapłacić milionowe odszkodowanie











