"Na sygnale" odc. 905: w domu Góry pojawi się jego... sobowtór!
W odcinku numer 905 gościnnie pojawią się gwiazdy TikToka - Anna i Wojciech Przybylscy - wcielając się w pechową parę, którą spotka na dyżurze doktor Góra. Poza pracą Artur za to nagle odkryje, że Beata znalazła sobie... nowego męża! Aktora (w tej roli Michał Snarski), który ma go zastąpić i zagrać u jej boku w filmikach reklamowych do Internetu.
- Pan doktor Góra? Łukasz Jasiński... Miło mi poznać pierwowzór!
- Co to jest za pomysł?!
- Zastępczy...
- Beatka, pozwól na pięterko, kochanie... Bo ja tu czegoś nie rozumiem...
- "Beatka, pozwól na pięterko, kochanie..."
- Pan sobie pozwala mnie przedrzeźniać? W moim domu?!
- Uczy się roli! W końcu ma być moim mężem...
- W życiu nie miałem żony... Muszę złapać ten klimat, energię!
"Na sygnale" odc. 906: Benio chce kupić kampera
Z kolei w odcinku numer 906 Benio wpadnie na ryzykowny pomysł i postanowi... kupić kampera! Gotów ruszyć w podróż życia - ku radości Tadzika oraz przerażeniu Basi.
- Chcecie kupić kampera? Ekstra!
- To jeszcze nie jest przesądzone...
- Moglibyśmy pojechać, dokąd chcemy!
- O to chodzi, młody! Rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady!
- Moglibyśmy wyjechać na kilka miesięcy... Nie musiałbym chodzić do szkoły!
- Tadzik, nie rozpędzaj się... Nigdy w życiu nie zgodzę się na coś takiego!
- Jak demokracja, to demokracja! Głosujmy! Kto jest za kupnem kampera? Dwa do jednego, chyba zostałaś przegłosowana!
Zobacz też: Gdzie kręcono "Love is Blind: Polska"? Odpowiedź jest zaskakująca





