Po pogrzebie Zbyszka (Adam Bauman) Mario będzie pocieszał swoją siostrę Weronikę (Klaudia Łapot), która doradzi mu, by nie odkładał ślubu, zwłaszcza, że policja zdejmie mu dozór elektroniczny.
"Na dobre i na złe": Odcinek 902. Blanka przyjmie oświadczyny Mario
Zobacz również:
Po odzyskaniu wolności Milewski niezwłocznie uda się do Leśnej Góry.
- Co ty tu robisz? A dozór elektroniczny? - zdziwi się na jego widok doktor Consalida.
- Właśnie mi zdjęli! Jedna obrączka zdjęta, można założyć następną... - usłyszy w odpowiedzi Blanka.
- To jeszcze raz: wyjdziesz za mnie? - zapyta Mario.
- Tak! - odpowie przeszczęśliwa narzeczona.
- Więc nie ma na co czekać... Trzeba załatwiać ślub! - zarządzi Milewski, prosząc ukochaną, by to ona zajęła się m.in. wyborem sali i nie przejmowała się pieniędzmi.
"Na dobre i na złe": Odcinek 902. Blanka poprosi Glorię na druhnę
- Biorę ślub i chcę, żebyś była moją druhną! - zakomunikuje Consalida swojej przyjaciółce Glorii (Aleksandra Grabowska).
- Jadę wybierać salę... Mario mówi, żeby wybierać najdroższą, ale przecież nas nie stać. Ile taka sala może kosztować? - Blanka będzie skakać z radości.
- Mówiłam ci, nie wiesz, co robisz... - spróbuje sprowadzić ją na ziemię przyjaciółka.
- Gloria, ty go nie znasz. Ja go poznałam. I nie mam wątpliwości - stwierdzi Blanka, nie mając pojęcia o tym, że jej narzeczony przejął gangsterski biznes po nieżyjącym szwagrze.
Ślub Blanki i Mario został już nakręcony. Aktualnie ekipa "Na dobre i na złe" przebywa na Fuerteventurze, dokąd państwo młodzi wybiorą się w podróż poślubną.
"Na dobre i na złe": Odcinek 902. Kiedy i gdzie obejrzeć?
Zdradzamy, że 902. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 20 grudnia o godz. 20.55 w TVP2.







