"Na dobre i na złe": Odcinek 884. Rozmowa na... podłodze
W 884. odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze zawita młoda chemiczka. Kobieta będzie szukała lekarza, który pomoże jej w badaniach nad lekiem na zmiany miażdżycowe. Berezińska trafi jednak na Falkowicz, który będzie dość sceptycznie nastawiony do jej projektu i wprost kobietę wyśmieje.
Zobacz również:
Serce mu zmięknie dopiero, gdy zobaczy piękną Sarę, siedzącą na podłodze przy szpitalnej kanapie, zalaną łzami. Niespodziewanie... zajmie miejsce obok niej. Chemiczka zaskoczy profesora doskonałą znajomością twórczości Gombrowicza, a potem jeszcze raz opowie o swoich badaniach.
- Nawet nie pozwolił mi pan skończyć!
- Nie pozwoliłem się pani ośmieszyć...
- Ośmieszyć?(...) Mógł mnie pan wysłuchać!
- Słucham.
- Teraz?... Substancja, którą badałam kilka lat, rozpuszcza płytkę miażdżycową w stanach niezaawansowanych... Leczy początki choroby i zapobiega jej rozwojowi. Poświęciłam tym badaniom kilka lat! Tu mam wyniki!

Falkowicz weźmie teczkę i nie będzie już ukrywał sympatii do pięknej Sary. Przyzna, że ostatnią osobą, z którą dyskutował, siedząc na podłodze, była jego zmarła żona. Czy Berezińska ma szansę ją zastąpić? O tym przekonamy się już wkróce!
"Na dobre i na złe": Odcinek 884. Kiedy i gdzie obejrzeć?
884. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 10 maja, o 20.50 w TVP 2.









