"Na dobre i na złe": Odcinek 875. Kim jest tajemniczy adorator Aliny?
Najpierw zaraz po przyjściu do pracy Alina znajdzie na swoim biurku śliczne czerwone jabłko. Do ogonka będzie przyczepiony zagadkowy liścik: "Smacznego! Barek, hasło "żyrafy wchodzą do szafy", o dowolnej porze".
W barze odbierze pudełko z ręcznie wykonanymi ciasteczkami i kluczem do tajemniczego pomieszczenia z kolejną wskazówką: "2 piętro, gabinet 7". Zabierze tam Mikołaja (Vincent Przybylski), syna jednego z pacjentów (Grzegorz Woś), a przy okazji dowie się, że komuś na niej zależy... Tym kimś będzie rehabilitant Sylwester.
"Na dobre i na złe": Odcinek 875. Sylwester urządzi dla Aliny rajski zakątek w szpitalu!

Staliński zaskoczy zapracowaną panią doktor niespodzianką w postaci chwili wytchnienia w środku męczącego dyżuru. Otóż, wyprosi u dyrektor Woźnickiej (Emilia Komarnicka-Klynstra) wolny gabinet i z myślą o swojej wybrance urządzi w nim rajski zakątek. Znajdą się tam piasek jak na prawdziwej plaży, dwa leżaki i palmy. Z głośnika popłynie szum morskich fal i rzadkie pokrzykiwanie mew!
Zobacz również:
- Podoba ci się niespodzianka? - zapyta nieśmiało Sylwek.
- Bardzo! - usłyszy w odpowiedzi.
- Mówiłaś, że cię ominął urlop w tym roku...- przypomni rehabilitant zachwyconej wręcz Alinie.
- Nikt jeszcze nie przemycał dla mnie urlopu na plaży... do szpitala! - pochwali go lekarka.
- Miałem szczęście, że wolisz morze... Z górami byłoby trudniej! - zaśmieje się Staliński, po czym zacznie wachlować wsłuchaną w szum fal Alinę.
"Na dobre i na złe": Odcinek 875. Kiedy i gdzie obejrzeć?
Zdradzamy, że 875. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 1 marca o godzinie 20.55 w TVP2.






