"Na dobre i na złe": Odcinek 817. Walka o dziecko
Alina - wspólnie z doktorem Tretterem - spróbuje pomóc dwójce nastolatków: Uli oraz Jackowi. Dziewczyna okaże się podopieczną domu dziecka i trafi do szpitala w zaawansowanej ciąży. A najbliżsi krewni postanowią jej dziecko odebrać - przekonani, że w ten sposób niemowlę "ratują".Gdy wuj Uli przedstawi doktor Fisher swoją "filozofię", lekarka będzie w szoku. - Coś pani powiem... Babcia tego dziecka jest chwastem. Nieletnia puszczalska matka tego dziecka też jest chwastem. A ja go wychowam na... - Na co?... Na różę?! - Ja i żona to najlepsze, co to dziecko mogło spotkać!A w finale w walkę Uli o dziecko zaangażuje się połowa szpitala. Czy lekarze zdołają dziewczynie pomóc i... w Leśnej Górze znów zwycięży miłość?

"Na dobre i na złe" - emisja
Emisja 817 odcinka serialu już w środę 6 października o 20.55 w TVP2.








