Tym razem zobaczymy ją w roli Moniki Zubrzyckiej, byłej żony biznesmena Tomasza (Filip Wałcerz), który pożegna się z życiem w Leśnej Górze. Kobieta przyjdzie na skargę do Falkowicza (Michał Żebrowski). O śmierć byłego męża obwini przede wszystkim Michała (Mateusz Janicki), żądając natychmiastowego wydania dokumentacji medycznej.
Okaże się, że Zubrzycka oczekuje odszkodowania dla swojego syna Leosia (Mariusz Urbaniec), który nawet nie pamięta Tomasza.
- Nie będę udawał zrozpaczonego! - zapowie chłopak.
- To chociaż się nie odzywaj! - nakaże mu matka, dla której pieniądze są najważniejsze w życiu.
Magdalenę Kumorek widzowie "Na dobre i na złe" zobaczą w 718. odcinku serialu (planowana emisja w środę 31 października w TVP2).





