Tomasz Oświeciński: Były gwiazdor "M jak miłość" hejtowany za promowanie szczepień

Oprac.: Sylwia Pyzik

Tomasz Oświeciński (nagrania jesiennej ramówki Polsatu, lipiec 2021)
Tomasz Oświeciński (nagrania jesiennej ramówki Polsatu, lipiec 2021) Podlewski AKPA

Tomasz Oświeciński o szczepieniach

Nie jestem naukowcem ani lekarzem, ale jestem wolnym człowiekiem podejmującym samodzielnie decyzje. Dziś wspólnie z Olą podjęliśmy decyzję o trzecim szczepieniu przeciwko COVID-19. Nasza córka też skorzystała z możliwości szczepienia, kiedy tylko można było szczepić młodszych. Wierzę w naukę, a nie teorie spiskowe. Wiem też, że szczepionka nie chroni przed chorobą w 100 proc., ale pomaga znieść ją lżej. Mam na to sporo przykładów w swoim otoczeniu
napisał na Instagramie
Jeśli w ten sposób mogę przyczynić się do tego, aby nie narażać innych i wykonać krok na przód do dni, kiedy pandemia będzie tylko złym snem, to zaszczepię się jeszcze 100 razy, jak będzie trzeba. Nikogo nie namawiam, każdy podejmuje decyzję samodzielnie w zgodzie ze swoim sumieniem. Proszę, aby ci, którzy mają odmienne zdanie, zrobili to samo. Nie potrzeba nam już więcej hejtu i propagandy strachu
podkreślił.

Tomasz Oświeciński: Cięta riposta

Milion to dobrze czy mało? (...) Euro. W Pesos wziąłem za drugą dawkę
napisał.
Świat Seriali
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?