"M jak miłość": odcinek 1932. Olek będzie miał kłopoty
W nowym odcinku "M jak miłość" Olek wpadnie w niemałe kłopoty. Gdy chirurg będzie z kolejną pacjentką (w tej roli Zuzanna Lea Klinger), Sowiński wywoła nagle z jego gabinetu pielęgniarkę i... spróbuje wrobić lekarza.
- Zaraz po tej wizycie pacjentka, bardzo zdenerwowana, przyszła do mojego gabinetu... Twierdzi, że podczas badania doktor Chodakowski dotykał ją w taki sposób, że poczuła się zakłopotana. Czy pani to potwierdza?
Słysząc oskarżenia, Tereska będzie w szoku.
- Co? Doktor Chodakowski? Nie! A w życiu!
- Przecież pani wyszła przed samym badaniem i nie wie, co się potem wydarzyło.
Tuż po rozmowie z dyrektorem pielęgniarka doniesie za to o wszystkim Anecie.
- Jemu po prostu na temat naszego pana ordynatora... całkiem odwala! Trzeba uważać i mieć oczy dookoła głowy.
Kilka godzin później doktor Chodakowska dostanie równie niepokojącą wiadomość od Wójcika, dotyczący właśnie Sowińskiego.
- Jego siostra kilka lat temu miała operację, ale… coś poszło nie tak i jest niepełnosprawna. A Sowiński uważa, że winę za to ponosi pani mąż.
"M jak miłość": Odcinek 1932. Kiedy i gdzie emisja?
Zdradzamy, że 1932. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 11 maja o godz. 20.55 w TVP2.
Czytaj więcej: "M jak miłość": Spróbuje go uwieść! Tak zacznie się niebezpieczna gra








