"M jak miłość": Odcinek 1746. Basia wybierze szkołę za plecami rodziców
W nowym odcinku "M jak miłość" mały kryzys czeka Basię – tuż przed egzaminami na koniec podstawówki.
Nastolatka wybierze liceum w Warszawie, by uczyć się razem ze swoim chłopakiem. I po cichu zapyta Kingę, czy mogłaby zamieszkać na Deszczowej, by uniknąć codziennych dojazdów do szkoły. A Rogowscy, gdy w końcu dowiedzą się o planach córki, nie będą zachwyceni.
- Nawet nie chodzi o samą szkołę, tylko o to, że Basia, zamiast szczerze z nami porozmawiać, próbowała to załatwić za naszymi plecami…
"M jak miłość": Odcinek 1746. Artur przyjmie ofertę z Warszawy?
Tymczasem Artur wyzna żonie, że dostał propozycję pracy w Warszawie.
- Zawodowo i finansowo to duży krok do przodu, ale… Nie wiem, jak poradzimy sobie z logistyką. Z domem, mamą, przychodnią…
- To nam wywróci całe życie do góry nogami.
- Z drugiej strony… dodatkowe pieniądze bardzo by nam się przydały. Tylko, że ja... Możesz się śmiać, wiem, że to brzmi patetycznie, ale… jesteś sensem mojego życia.
- Wcale się nie śmieję…
- Zwyczajnie boję się, że… w tej Warszawie będę za tobą cholernie tęsknił...
"M jak miłość": Odcinek 1746. Kiedy i gdzie obejrzeć?
1746. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany we wtorek 3 października o godz. 20.55 w TVP2.
Czytaj więcej: "Na dobre i na złe": Odcinek 892. Do Falkowicza zawita komornik! Lekarz bliski załamania








