"M jak miłość": Odcinek 1742. Budzyński trafi na przesłuchanie
W nowym odcinku "M jak miłość" Julia wciąż będzie oficjalnie "zaginiona", a Sylwia spróbuje przekonać podkomisarza Ziębę, że nie mogła popełnić samobójstwa – co ten zasugeruje ze względu na jej wcześniejsze załamanie.
- Julia bała się mecenasa Budzyńskiego, była przez niego nękana i to on za tym wszystkim stoi… Tylko on!
Później za to Kostecka znajdzie w mieszkaniu koleżanki należący do prawnika szalik, który od razu przekaże policji. A Budzyński zostanie ponownie przesłuchany - i zrozumie, że naprawdę ma kłopoty.
Zobacz również:
- Czy ten szalik należy do pana?
- Możliwe. Wygląda jak szalik, który kiedyś zgubiłem.
- Kiedy pan go zgubił?
- Miesiąc temu, może dwa...
- W naszej ostatniej rozmowie twierdził pan, że w domu zaginionej nie był pan od jesieni zeszłego roku, czy tak? Więc jak ten pański szalik mógł znaleźć się w domu pani Malickiej? Bo tam właśnie został znaleziony…
- Jeśli to rzeczywiście mój szalik... nie potrafię tego wytłumaczyć.
- Tak jak wiadomości do Julii Malickiej z pańskiego numeru, której rzekomo pan nie wysłał?
W finale Andrzej za to odkryje, że jego kariera legła w gruzach. Bo Sylwia nagłośni zaginięcie Julii w mediach i klienci zaczną nagle "uciekać" z kancelarii – nie chcąc, by ktoś łączył ich z prawnikiem, który może okazać się mordercą.
Czy intryga Malickiej wyjdzie w końcu na jaw? A jeśli nie… czy Budzyński zdoła udowodnić, że jest niewinny?

"M jak miłość": Odcinek 1742. Kiedy i gdzie obejrzeć?
Zdradzamy, że 1742. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 19 września o godz. 20.55 w TVP2.
Czytaj więcej: "Barwy szczęścia": Odcinek 2849. Wyjdzie ze szpitala. Przypomni sobie, kim jest?






