"M jak miłość": Odcinek 1619. Luiza odwiedzi Asię
W poniedziałek do drzwi Asi zapuka nagle nieproszony gość: Luiza. Zraniona i wściekła - po tym, jak odkryła, że Chodakowska ukradła jej narzeczonego. - Planowałaś to od dawna, prawda? To nie był przypadek, gdy wpadłaś na nas wtedy w restauracji... Sprytnie, nie powiem! - Posłuchaj... - Nie, to ty posłuchaj! Albo znikniesz z życia Leszka... albo rozpęta się prawdziwe piekło!- Myślę, że to z Leszkiem powinnaś rozmawiać...
Zobacz również:
- Uparta jesteś... Dobrze, to może inaczej: przelew, gotówka? Ile chcesz? - Słucham?! - Pytam, ile mam ci zapłacić, żebyś zostawiła Leszka w spokoju... - Wyjdź. Natychmiast!- Myślisz, że utargujesz coś więcej? Drugiej takiej oferty nie będzie. - Nie chcę twoich pieniędzy... Kocham Leszka i nigdy z niego nie zrezygnuję! - I ty myślisz, że będziecie razem? Że on wybierze ciebie? Ostatnia szansa... Wycofaj się albo zmienię twoje życie w piekło... A uwierz mi... wiem, jak to zrobić!Co wydarzy się dalej? Szczegóły już wkrótce!

"M jak miłość": Odcinek 1619. Gdzie i kiedy oglądać?
Emisja 1619. odcinka serialu już w poniedziałek 6 grudnia, o 20.55 w TVP 2.





