Po tym, jak Dawid (Iwo Wiciński) odzyska pełnię sił, Jaszewska zdecyduje się na podjęcie radykalnych kroków w życiu rodzinnym. Spakuje wszystkie swoje rzeczy i opuści Grabinę.
- Zostawiam swój samochód... Nie będzie mnie do końca wakacji. Ustaliłam z Dawidem, że na razie tu zostanie, później dojedzie do mnie, do Juraty... - oficjalnie poinformuje męża Olga.
- Olga, proszę... - wyszepce Mariusz.
Tyle że Jaszewska nie pozwoli mu dojść do głosu.
- Będziemy się kontaktować przez adwokata - zapowie kategorycznym tonem.
Zobacz również:
"M jak miłość": Zdruzgotany Jaszewski zacznie pić!

Po odejściu żony Mariusz załamie się, a swoje smutki zacznie topić w alkoholu. Któregoś razu uwadze Marii (Małgorzata Pieńkowska) nie ujdzie, że sąsiad wsiada do auta po opróżnieniu małpki pod sklepem. Na dodatek zaproponuje jej podwózkę.
- Mowy nie ma. Nie możesz prowadzić po alkoholu... - pokręci głową Rogowska.
- Po co prowokować los? Chcesz spowodować jakieś nieszczęście? Bądźże rozsądny - zaapeluje.
- Wszystko spieprzyłem... To tylko i wyłącznie moja wina... - zwierzy się jej zrozpaczony Mariusz.
- Może jeszcze nie wszystko stracone? Wybacz, ale zamiast popijać i narzekać, mógłbyś spróbować powalczyć o rodzinę... - stwierdzi Rogowska.
- Boję się, że na to wszystko jest już za późno - cicho powie Mariusz.
- Może jednak spróbuj pogadać z Olgą? Tak na spokojnie. Szczerze.... A jak się nie uda, to możecie spróbować terapii małżeńskiej...
- Mówiłem... Za późno...
"M jak miłość": Odcinek 1615. Kiedy i gdzie obejrzeć?
Zdradzamy, że 1615. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany w poniedziałek 22 listopada o godz. 20.55 w TVP2.






