Filarska będzie załamana zachowaniem męża:- Od jakiegoś czasu Wojtek regularnie gdzieś znika... Raz w tygodniu, ostatnio nawet częściej. Wcześniej na kilka godzin, a teraz... nawet na całe dnie! - Pytałaś go, co robi? - Oczywiście, że pytałam! Próbował mi wcisnąć jakieś bajki... Mam ochotę po prostu go udusić!- A może jest chory, leczy się i nie chce się przyznać? Wiesz, jacy są mężczyźni...

- Też o tym najpierw pomyślałam. Ale zawsze wraca w takim świetnym humorze... Jedyne wytłumaczenie to to, że ma romans! - Mamo, proszę cię... Romans? - Dziś podsłuchałam, jak mówił do kogoś przez telefon: "Widzimy się po południu"... I jeszcze: "Coraz bardziej mi się podobają te przebieranki, tylko nie wiem, czy dam radę kondycyjnie!"... Czy okaże się, że ojciec Kingi znów znalazł sobie młodszą?





