"M jak miłość": On nie mógłby tego zrobić...
Do szokującego dla fanów serialowej pary wydarzenia dochodzi podczas służbowego wyjazdu na konferencję, w którym uczestniczą Budzyński, Werner i Gryc, a także Julia - koleżanka Andrzeja z dawnych lat, stażystka w jego poprzedniej kancelarii oraz jej koleżanka. Piękna pani mecenas już od pierwszej chwili nie ukrywa, że przed laty skrycie podkochiwała się w Budzyńskim, sama obecnie ma problemy w małżeństwie, a alkohol i luźna atmosfera tylko dodały jej odwagi do okazania uczuć.
Zobacz również:
Dlaczego jednak namiętności dał się ponieść mecenas Budzyński, szaleńczo zakochany w swojej żonie i wciąż drżący o jej chore serce? Na to pytanie w kulisach serialu odpowiedział Krystian Wieczorek, aktor od lat wcielający się w prawnika.
- Na pewno Julia to jest kobieta, która... gdyby nie było Magdy, miałaby szansę odgrywać ważną rolę w życiu Andrzeja. No ale jest Magda i Andrzej jest taki bardzo zachowawczy, zdystansowany wręcz robi za kogoś w rodzaju bodyguarda przed zalotami kolegów, którzy idą we flirty jak w ogień.
- Gdy Julia zwierza się Andrzejowi ze swoich problemów, to dookoła nikogo nie ma. I tak Andrzej z takiej czystej, zwykłej ludzkiej empatii zostaje z kimś, kto jest w rozpadzie. To, że od współczucia do namiętności jest prosta droga, to chyba wszyscy wiedzą. Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono, a sprawdzamy się każdego dnia. Decyzję o zakończeniu relacji z Julią Andrzej podjął po prostu za późno...
Jak dalej potoczą się losy Andrzeja i Julii? Czy Magda dowie się o zdradzie męża? Na te i inne pytania odpowiedź już wkrótce!

"M jak miłość": Kiedy i gdzie oglądać?
Premierowe odcinki serialu emitowane są w poniedziałki i wtorki, o 20.55 w TVP 2.






