"M jak miłość": Teresa Lipowska o powrocie Małgosi
Joanna Koroniewska przez kilka lat wcielała się w postać Małgosi Chodakowskiej w "M jak miłość". Jej bohaterka zadebiutowała w pierwszym odcinku serialu TVP i od zawsze cieszyła się popularnością wśród widzów, jednak w 2013 roku aktorka zdecydowała się zakończyć swoją przygodę z produkcją. I choć za każdym razem, kiedy pojawia się temat powrotu tej postaci do "Emki", Koroniewska stanowczo odpowiada, że nie zamierza wracać, to fani nadal zadają jej to pytanie.
A nadzieję na powrót lubianej postaci dali ostatnio widzom... scenarzyści. Barbara (Teresa Lipowska) przeglądała album ze zdjęciami Małgosi, a Marcin (Mikołaj Roznerski) stara się obecnie odnaleźć zaginioną w Stanach Zjednoczonych Chodakowską. Czy to oznacza, że w kolejnych odcinkach zobaczymy Małgosią - graną przez Koroniewską bądź... inną aktorkę.
Na ten temat wypowiedziała się ostatnio Teresa Lipowska w rozmowie z serwisem Plotek.
Jak mówi: "Nie mam na ten temat zdania, zagram, co mi napiszą. Ale nie sądzę, że tamta co ją grała, znowu ją zagra. Tylko ktoś nowy jak coś (...)"
"M jak miłość": Nowe bohaterki w serialu
Tymczasem, w nowym odcinku "M jak miłość" (emisja 20 maja) pojawią się aż dwie nowe bohaterki! Najpierw w przychodni w Lipnicy zacznie pracę psychoterapeutka Judyta Kosowska (w tej roli Paulina Chruściel). Później na świat przyjdzie za to mała Krysia, córeczka Justyny...
- Cudna jest.
- Idealna. Najpiękniejsza na świecie...









