"M jak miłość": Joanna Koroniewska pokazała podbite oko. Co się stało?

Joanna Koroniewska-Dowbor pisze o samoakceptacji i dystansie do swojego wyglądu i charakteru.
Joanna Koroniewska-Dowbor pisze o samoakceptacji i dystansie do swojego wyglądu i charakteru.Mateusz Jagielski/East NewsReporter

Joanna Koroniewska aktywnie udziela się w sieci

Joanna Koroniewska pokazała podbite oko

Nie każdy nadaje się do prac ogrodowych, co widać na załączonym obrazku. Przegrałam pojedynek z gałęzią i łopatą, którą próbowałam zrzucać liście w ogrodzie, żeby szybciej spadły. Można powiedzieć, że był to techniczny nokaut w nierównej walce z drzewem i to w pierwszej rundzie – napisała na swoim instagramowym profilu.
Od tamtej pory nie zrzucam liści w ogrodzie łopatą – dodała w odpowiedzi na jeden z komentarzy.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?