Krystyna Janda przyjęła trzecią dawkę szczepionki! Mówi ostro o niezaszczepionych!

Krystyna Janda
Krystyna JandaGałązkaAKPA

Krystyna Janda o obostrzeniach dla niezaszczepionych

Zobacz również:

"Tak jest wszędzie już, tylko nie tutaj. Ja tego nie rozumiem. Ja się zastanawiam w ogóle, czy grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Może nie powinno się ich w ogóle grać? Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Także ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni móc chodzić do pracy, zwyczajnie" - mówiła dyrektorka artystyczna Teatru "Polonia" i Och-Teatru w Warszawie.

Krystyna Janda zaszczepiona trzecią dawką

"Wróciłam w nocy zmęczona, ale zadowolona, bo rano wzięłam trzecią dawkę szczepionki i dałam radę z tą podróżą i pięcioma godzinami na scenie. Zapisałam się na szczepienie i wyznaczono mi termin - za godzinę! W Milanówku, wszystko przez telefon (zamieszczam zdjęcie informacji ze strony internetowej szczepień)".
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?