Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.
"Komisarz Mama" 4 już Polsat Box Go
W środę 4 maja 2022 został wyemitowany finałowy odcinek trzeciego sezonu serialu "Komisarz Mama", ale setki tysięcy fanów serialu mogą odetchnąć z ulgą. Przed widzami kolejne trzymające w napięciu śledztwa i perypetie przebojowej, charyzmatycznej, a przede wszystkim niezwykle skutecznej Marii Matejko, dla której nie ma spraw nie do rozwiązania.
Premierowe epizody można już zobaczyć w Polsat Box Go!
"Komisarz Mama" 4: Co wydarzy się w serialu?
Czwarty sezon to istna karuzela nowości! Na zawodowej drodze Marii dwie nowe postacie: Beata Lorek (w tej roli Ilona Ostrowska), komisarz z komendy olsztyńskiej, z którą Matejko będzie walczyć o śledztwa oraz podkomisarz Paweł Ostrowski (Mikołaj Krawczyk), dawny znajomy Marii. Spotkanie po latach sprawi, że dawne emocje odżyją...
Kogo zobaczymy w 4. sezonie "Komisarz Mamy"?
Zobacz również:
Czwarta seria liczy dziesięć odcinków. W obsadzie między innymi: Paulina Chruściel, Paweł Ławrynowicz, Anna Matysiak, Hanna Śleszyńska, Ilona Ostrowska oraz Mikołaj Krawczyk. Producentem wykonawczym jest Polot Media, reżyserem Makary Janowski, a autorką adaptacji Olga Kłys.
Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.







