Monika jest obrażona na syna. Od Feliksa dowiedziała się, że Daniel nie zamierza wyjeżdżać. Chciał celowo zdenerwować matkę, żeby dała spokój Feliksowi. Monika opowiada o wszystkim Gabrieli, która wcale jej nie współczuje. Beata nie może znieść rozstania Jasia z Ramoną. Niestety, rodzice nie podzielają jej poglądów. Beata prosi syna, żeby dzisiaj do niej przyjechał. Jasiek przyjeżdża w towarzystwie Weroniki. Bliźniaki przyznają się Mariuszowi, że martwią się o matkę. Nie dzwoni do nich, nie reaguje na SMS _ y, maile. Mariusz radzi porozmawiać z Michałem. Tymczasem Kinga z niewielkim bagażem przyjeżdża do mieszkania, którym opiekuje się Artur. Niebawem zjawia się tam żona Artura i bez skrupułów każe jej się wynieść. W komitywie z Feliksem Daniel podjeżdżasamochodem pod Rosso, żeby zabrać Monikę do domu. Z bukietem kwiatów przeprasza za wczorajsze zachowanie. Synowie Kingi _ Kubuś i Mariusz _ kończą późny obiad. Niespodziewanie ktoś dzwoni do drzwi.






