Witek nie chce już rozmawiać z ciotką Ilony. Jedzie do Mszczonowa, żeby zabrać drukarkę i wystawić ciotce rachunek za pracę, którą przez kilka miesięcy wykonywał. Ilona sugeruje, żeby o wszystkim zawiadomić jej ojca. Mariusz po wczorajszej rozmowie z Kingą ma nadzieję. W końcu wystąpiła w jego obronie, kiedy go zaatakował jej nowy facet. Michał studzi jego entuzjazm. Zna Kingę dłużej i wie, czego się można po niej spodziewać. Przed domem Oli zjawia się pan Miecio z dostawą z ekologicznego gospodarstwa, gdzie teraz mieszka i pracuje. Chwali się, że poznał świetną dziewczynę, latem biorą ślub. Ola cieszy się, bo to również jej zawodowy sukces. Na spotkaniu w Akademii Niemowlaka Michał informuje, że jest za sprzedażą firmy. Roma nie ukrywa zadowolenia, a Iza wściekłości. Żeby powiedzieć mu to osobiście przyjeżdża nawet na Sadybę. Rozmowę słyszy matka Zyty. Ryszard martwi się o brata, którego zostawił w Olsztynie. Po zajęciu przez komornika mieszkania brata, Mateusz musi być z Ryszardem, tylko gdzie? Grażynka podpytuje Leopolda, czy nie mogliby mu odstąpić pokoju Maćka na jakiś czas. Leopold jest przeciwny. Do Warszawy przyjechał ojciec Ilony. Namawia Witolda, żeby natychmiast jechali do ciotki.




