"Emily w Paryżu": Zdradziła, że w wieku 15 lat zachorowała na białaczkę

Ashley Park
Ashley ParkStéphanie Branchu/Netflix © 2022Netflix

Gwiazda "Emily w Paryżu" chorowała na białaczkę

"Nie chodzi o to, że jestem sceptycznie nastawiona do farmaceutyków, ale dzięki doświadczeniu z rakiem zdałam sobie sprawę, jak niesamowita może być medycyna holistyczna" - przyznała, wyjaśniając, że gdy miała 15 lat zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę szpikową, w wyniku której niemal rok życia spędziła w szpitalu poddawana ostrej chemioterapii.

Ciężka choroba ukształtowała jej nastawienie do życia

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?