

SuperSamiec
Aktualnie Filip Bobek pracuje bardzo intensywnie na planie nowego serialu TVN pt. "Klub szalonych dziewic" (początek emisji już w marcu tego roku!). A kogo gra? Dawida Retmana, uzdolnionego dziennikarza pracującego w redakcji magazynu lifestylowego "Superego". Przy okazji także… łamacza kobiecych serc.
Flirtujący gryzipiórek
"Na początku scenarzyści widzieli we mnie fotografa, następnie miałem być producentem sesji fotograficznych. Ostatecznie jednak zostałem redaktorem w piśmie kobiecym" - precyzuje Filip Bobek. "Mój bohater znany jest w pracy z ciętego języka i pióra. Wyraźnie odznacza się talentem spośród innych dziennikarzy".
Kto jest większym kobieciarzem: Marek Dobrzański z "BrzydUli" czy Dawid Retman z "Klubu szalonych dziewic"?
"Dawid kocha kobiety… zmieniać" - zdradza Filip Bobek. "Dlatego nie nazwałbym mojej postaci typowym kobieciarzem, którego grałem w "BrzydUli". Dziennikarza bardziej niż kobiety fascynuje erotyka".
Czyżby nowy bohater Filipa Bobka był erotomanem?






