"BrzydUla" traci widzów
Serial "BrzydUla" był emitowany na antenie Siódemki od poniedziałku do piątku od 30 sierpnia do 23 grudnia. Każdy z odcinków produkcji oglądało około 412 tys. widzów. Oznacza to, że w ciąg 12 miesięcy "BrzydUla" straciła ponad 450 tys. fanów.
Takie wyniki oglądalności sprawiły, że Siódemka została wyprzedzona w zestawieniu przez TV4 i TV Puls. Z danych przedstawionych przez "Wirtualnemedia" wynika, że najwięcej widzów obejrzało odcinek wyemitowany 8 września. W tym czasie przed telewizorami zasiadło 556 tys. osób. Dla porównania - w zeszłym roku produkcję oglądało średnio 817 tys. widzów.Zobacz też: "Behawiorysta": Rafał Zawierucha marzył o takiej roli?









