Ostatecznie sprawy w swoje ręce weźmie Ula (Julia Kamińska) i poniekąd zabawi się w swatkę. W końcu szczęściu trzeba pomóc... Gdy na sto procent przekona się, że Ania lubi Maćka (bo o tym, że Maciek kocha się w Ani, wie oczywiście od dawna), uczyni z nich obojga bliskich współpracowników. Odtąd Ania i Maciej będą spędzali ze sobą mnóstwo czasu. Na razie wprawdzie tylko służbowo, ale wszystko zmierza do tego, że w finale zostaną prawdziwą parą kochających się ludzi.
226 odcinek zostanie wyemitowany 9. grudnia.



