"Blondynka": Aktorki, które grały tytułową rolę. Dlaczego rezygnowały?

Marta Żmuda Trzebiatowska grała w "Blondynce"
Marta Żmuda Trzebiatowska grała w "Blondynce"Anatol Chomicz / ForumAgencja FORUM

"Blondynka": Fabuła serialu

Julia Pietrucha zrezygnowała z roli

Julia Pietrucha
Julia PietruchaAKPA

Joanna Moro zastąpiła Julię Pietruchę

Joanna Moro
Joanna MoroPawel Wodzynski East News
Aktorsko jest kiepska, ale ma fochy, jakby była Sophią Loren. Ciągle coś jej nie pasuje. Na przykład raz zażądała, żeby ją kręcić tylko z jednej strony, bo ma lepszy profil. Innym razem narzekała, że ciuchy nie takie. Ponadto nie za bardzo pasuje do roli. Gra tak, jakby wciąż wcielała się w Annę German
mówił pracownik "Blondynki" w rozmowie z "Faktem".

Natalia Rybicka została trzecią "Blondynką"

Natalia Rybicka
Natalia Rybicka Mieszko PiętkaAKPA
Natalia chce się teraz skupić na teatrze i nieco ambitniejszych rzeczach
czytaliśmy w "Fakcie".

Marta Żmuda Trzebiatowska dołączyła do obsady

Marta Żmuda
Marta ŻmudaPawel WrzecionMWMedia
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?