Później niepokoi się także jego narzeczona, widząc jak Kowalski jest blisko z instruktorką Glorią. Anita wraca nagle do Polski i zjawia się u Kasi wyznając, że jest bez grosza i nie ma się gdzie podziać, bo Alessandro, w którym się zakochała, oszukał także ją. Sadowska chce wyrzucić ją z domu, ale dziewczyna zalewa się łzami i błaga o pomoc. Gdy Iza dowiaduje się o powrocie oszustki, jest naprawdę wściekła i chce, by dziewczyna trafiła za kratki. Kama postanawia wyprowadzić się od Stawickiego. Miarka się przebrała, kiedy w czasie ostatniej kłótni posunął się do przemocy. Zbyszek przekonuje jednak ukochaną, by dała mu kolejną szansę.




