W 3388. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Ola zacznie się pakować! Po zobaczeniu pikantnego nagrania dziewczyna nie wytrzymała. Choć jej partner cały czas będzie przysięgał, że jest niewinny, a filmik to stworzona przez sztuczną inteligencję manipulacja twarzami.
"- Już ci to tłumaczyłem... Rozeszliśmy się z Reginą po krótkiej rozmowie... Ten film to manipulacja! (...)
- Nie wiem, czy takie ordynarne... Wygląda jak normalny film. Z datą 4 grudnia, wtedy właśnie Regina miała w hotelu koncert!
- Za bazę do przeróbki posłużyło pewnie nagranie z hotelowego monitoringu!
- Ale... po co ktoś miałby robić taki film? Akurat z tobą i Reginą...?
- Żeby mi zaszkodzić!
- Kto?!
- Nie wiem... Skoro to przeróbka filmu z hotelowego monitoringu, to chyba Stański albo Karolina... Najprawdopodobniej ona!
- To jakaś teoria, Justin...
- Ona mnie nie znosi! Z wzajemnością, zresztą... Ja to wyjaśnię! Udowodnię ci, że ten film to przeróbka!
- Nie wiem, mam mętlik w głowie...
- (...) Ja niczego niewłaściwego nie zrobiłem...
- A ja pamiętam, jak się zachowywałeś po tym wieczorze, kiedy spotkałeś się z Reginą w hotelu! (...) Jakbyś czuł się winny i próbował zagłuszyć wyrzuty sumienia!
- Ola, kochanie... Powiedz, że sama nie wierzysz w to, co mówisz...
- Justin, proszę, nie zatrzymuj mnie! Muszę... muszę pobyć sama! Wrócę do mamy, potem jakoś wpadnę po resztę rzeczy..."
Dziewczyna zdania nie zmieni nawet, gdy w obronie kolegi stanie Oliwka.
"- Nie chce mi się wierzyć, że Justin zrobił coś takiego... Znam go tyle lat, ma na koncie różne głupie rzeczy, ale to zupełnie nie w jego stylu...
- Też bym nie uwierzyła, gdybym nie widziała tego filmu! Ciągle mi niedobrze...
- Słuchaj, a jeśli Justin mówi prawdę(...)?
- Ja ich widziałam na Sycylii... On był bardzo zakochany... Do szaleństwa."
"Barwy szczęścia": Kiedy oglądać?
Premierowe odcinki "Barw szczęścia" można zobaczyć na antenie TVP2 o godzinie 20:05.








