"Akacjowa 38", odcinek 916. Moises przepadł bez wieści
W 916. odcinku "Akacjowej 38" państwo Palacios niespodziewanie wracają z Paryża kilka dni wcześniej. Służba w pośpiechu próbuje zatrzeć ślady tego, co działo się w mieszkaniu pod ich nieobecność. Zniknięcie zapasów tłumaczy pomocą dla powodzian w Naveros.
W tym samym czasie Silvia nadal nie zna prawdy o ślepocie pułkownika Valverde. Jego dziwne zachowanie tłumaczy wyrzutami sumienia po tym, jak wcześniej źle traktował córkę i żonę.
Najważniejszy jest jednak wątek Blanki, Diega i Rieri. Ranny mężczyzna przekazuje im, że doktor Pallero został uciszony przez ludzi wynajętych do tej sprawy, a mały Moises zniknął bez śladu. To kolejny cios dla rodziców, którzy od dawna próbują dotrzeć do prawdy.
Widzowie mają dość Samuela. "Po co mówią przy nim?"
Po emisji odcinka w komentarzach szybko pojawiły się emocje. Widzowie zwracają uwagę przede wszystkim na zachowanie Blanki i Diega. Wielu fanów uważa, że bohaterowie są zbyt naiwni i nie powinni ufać Samuelowi.
"Jacy oni naiwni, że wszystko mówią Samuelowi, tak mnie to denerwuje, a to ich wróg", napisała jedna z osób. Inny komentarz brzmi: "Matko kochana, czy Diego i Blanka nie wiedzą, że Samuel nie zmienił się nic a nic? Po co mówią przy nim?".
Widzowie są przekonani, że Samuel nadal może działać przeciwko nim. Pojawiają się też opinie, że to właśnie on może przekazywać informacje Urszuli. "Żeby ten Diego w końcu doszedł do tego, że Samuel wszystko donosi Ursuli", czytamy w jednym z komentarzy.
Fani podejrzewają Urszulę
Urszula od dawna budzi wśród widzów ogromne emocje. Po najnowszym odcinku wiele osób znów wskazuje właśnie na nią jako na osobę, która może stać za zniknięciem dziecka.
Jedna z komentujących osób napisała: "Domyśliła się, że mogą wiedzieć, gdzie jest syn, i go wywiozła". Ktoś inny dodał: "Ciekawe, gdzie jest dziecko". W odpowiedziach pojawiła się nawet sugestia, że Moises może znajdować się blisko Akacjowej, pod opieką ubogiej kobiety.
To pokazuje, że widzowie bardzo uważnie śledzą każdy szczegół i próbują przewidzieć, kiedy prawda w końcu wyjdzie na jaw.
Diego zacznie podejrzewać brata?
W komentarzach pojawia się także nadzieja, że Diego wreszcie zrozumie, jaką rolę w tej sprawie odgrywa Samuel. Fani liczą, że najnowsze wydarzenia przybliżą go do prawdy.
"Zapewne Samuel ją uprzedził, ale Diego zacznie go podejrzewać", napisała jedna z osób. Inny widz stwierdził, że wątek związany z ojcem może w końcu pokazać, do czego naprawdę zdolny jest Samuel.
Dla wielu fanów to właśnie ta relacja jest obecnie jednym z najbardziej denerwujących elementów serialu. Samuel od dawna nie budzi zaufania, a mimo to bohaterowie wciąż zachowują się tak, jakby mogli mówić przy nim o najważniejszych sprawach.
Pułkownik Valverde też wzbudza emocje
Choć sprawa Moisesa przyćmiła inne wydarzenia, widzowie komentują również zachowanie pułkownika Valverde. Jego milczenie wobec Silvii zaczyna męczyć fanów.
"Pułkownik sam sobie szkodzi", napisała jedna z osób. Widzowie coraz częściej zauważają, że ukrywanie prawdy o ślepocie może przynieść więcej bólu niż szczera rozmowa.
W 916. odcinku "Akacjowej 38" emocje znów rozłożyły się więc na kilka wątków. Najmocniej wybrzmiewa jednak jedno pytanie: gdzie jest Moises i kiedy Diego zrozumie, komu naprawdę nie powinien ufać?










