Joanna Wielgosz jest w ciąży! Taka informacja pojawiła się w mediach społecznościowych miesiąc temu, a przekazała ją sama uczestniczka 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony". Narzeczona Kamila Osypowicza wydała oświadczenie, w którym poinformowała o "błogosławionym stanie".
Joanna należy do grona osób niezwykle ceniących sobie prywatność, stąd też do tej pory próżno było szukać fotografii ukazujących ciążowe krągłości. Sytuacja nieco zmieniła się w miniony weekend, kiedy fani "RszŻ" mogli zobaczyć szczęśliwych przyszłych rodziców w pełnej krasie - na najnowszym ujęciu uśmiechnięci Joasia i Kamil pozowali w stronę obiektywu, a ukochana rolnika jedną ręką subtelnie podkreśliła krągłości.
Co ciekawe, wspomniane zdjęcie pojawiło się na oficjalnym koncie programu: "Rolnik szuka żony", co oznaczało, że trafiło do szerokiego grona użytkowników sieci. Nic więc dziwnego, że pod postem w mig pojawiło się sporo komentarzy, w których królowały komplementy!
"Rolnik szuka żony 8": Joanna i Kamil na nowym zdjęciu
Joanna Wielgosz w ciąży w to widok, który niezwykle przypadł do gustu użytkownikom sieci. Dowód? Pozostawione przez nich odpowiedzi!
Wiedzieli po co idą do programu, brawo wy, gratulacje. Asiu, Kamilu; wszystkiego, co najpiękniejsze (…).
Wyglądacie bardzo, bardzo fajnie, miło WAS widzieć. To wasz czas. Dużo dobrego w oczekiwaniu na bobaska .
Zdrówka! Asia, trzymaj się.
Jak dotąd ani Joanna, ani jej partner nie zdradzili płci maluszka.
Joanna i Kamil - zaręczyny na antenie
Joanna i Kamil stanowią doskonały przykład na to, że miłość może czekać na nas w każdym miejscu - także w TV! Najpierw swoją kandydaturę do nowego sezonu programu: "Rolnik szuka żony" przesłał Kamil, który chciał poznać "bratnią duszę". Na jego "wizytówkę" odpowiedziała właśnie Joasia, a potem wszystko potoczyło się już błyskawicznie: pierwsze spotkania, randki i... oświadczyny! W finale sezonu rolnik padł przed ukochaną na kolana, prosząc ją o rękę. Odpowiedź mogła być tylko jedna!
Od tamtej chwili minął już rok, a obecnie zakochani czekają na pierwsze dziecko. My również życzymy im wszystkiego, co najlepsze!






