Reklama

Żona Marcina Mroczka na odważnych kadrach! Wyeksponowała biust

Marlena Muranowicz wie, jak zwrócić uwagę mediów. Piękna modelka i partnerka Marcina Mroczka opublikowała ostatnio zdjęcie, które zachwyciło internautów. Zobaczcie, jak się zaprezentowała!

Marlena Muranowicz na Instagramie

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz stanowią jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w 2013 roku, a obecnie wspólnie wychowują dwóch synów: Ignacego i Kacpra. Obydwoje aktywnie działają w mediach społecznościowych, gromadząc na swoich profilach sporo fanów. Marlena Muranowicz już niejednokrotnie udowadniała, że przed obiektywem aparatu czuje się bardzo swobodnie, a każda jej fotografia szybko zyskiwała mnóstwo pochlebnych komentarzy - nie inaczej było tym razem! Modelka niedawno opublikowała kilka kadrów z sensualnej sesji zdjęciowej, zachwycając internetową publiczność.

Reklama

Marlena Muranowicz zaprezentowała się przed obiektywem aparatu w stroju zakończonym głębokim dekoltem. Swoje fotografie opatrzyła opisem, w którym poruszyła m.in. kwestię odpowiedniego nastawienia do otaczającego nas świata:

"Niezależnie od tego, co dzieje się w świecie zewnętrznym, nasze życie może być piękne, błogosławione, spokojne i obfite w pomyślność. Kluczowe jest nasze pozytywne nastawienie, które daje nam siłę, zdrowie i moc do pokonania wszelkich wyzwań. Nasze pozytywne wibracje przyciągają do naszego życia pozytywne osoby, sytuacje i zdarzenia. Żeby nie wiem co się działo, zawsze jesteśmy w odpowiednim czasie i miejscu, a to zapewnia nam ochronę i wszelkie wsparcie."

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek na wspólnych fotografiach

Marlena Muranowicz dba o to, by jej profil na Instagramie tętnił życiem. Jak sama przyznała w opisie, jest to jej kolejne konto, ponieważ straciła dostęp do poprzedniego: Nowe konto...stare zablokowali. No ale nie tylko Instagramem człowiek żyje!!!

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek wrzucają do sieci zdjęcia ukazujące ich codzienność. Wśród publikacji nie brakuje m.in. fotografii z licznych podróży, a także uroczych, rodzinnych kadrów.

Szczęście w miłości znalazł również serialowy bohater grany przez Mroczka. W "M jak miłość" Piotr Zduński może liczyć na wsparcie ukochanej żony Kingi (Katarzyna Cichopek). Wspólnie pokonali wiele przeciwności losu, a obecnie tworzą ciepły i radosny dom dla czwórki pociech. Jaki los czeka państwa Zduńskich w nowych odcinkach "M jak miłość"? Wkrótce się o tym przekonamy!

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy