Maria Góralczyk przez wiele lat rozwijała karierę w branży. Oglądaliśmy ją m.in. w "Pierwszej miłości", "Camera Cafe", a z czasem zaczęła również próbować swoich sił w modelingu. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola pielęgniarki Beaty w serialu "Na dobre i na złe". Z czasem jednak coraz bardziej zaczęła wycofywać się z medialnego świata, by ostatecznie odnaleźć swoje prawdziwe powołanie.
Maria Góralczyk była gwiazdą "Na dobre i na złe". Co robi dziś?
Obecnie zamiast sukcesów na wielkim i małym ekranie, Góralczyk pnie się na szczyt w branży nieruchomości. Choć początki nie należały do najłatwiejszych, dziś może pochwalić się wieloma biznesowymi sukcesami.
"Przyszłam do biura, gdzie pracowały już doświadczone w branży agentki nieruchomości. Zostałam posadzona przy biurku z laptopem i usłyszałam: 'Działaj'. Nie było żadnego systemu szkoleń. Od razu skok na główkę na głęboką wodę" - opowiadała w jednym z wywiadów.
Obecnie Góralczyk jest współwłaścicielką firmy, która zajmuje się obrotem nieruchomościami premium. Wartość jednej z najdroższych, sprzedawanych przez przedsiębiorstwo nieruchomości szacowano na aż 50 milionów złotych.
Zobacz też:
Robert Lewandowski zdradził ulubiony serial. Ten tytuł oglądały miliony








