Reklama

Wiktoria Gąsiewska pozuje na Instagramie! Bez biustonosza

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się kolejnym kadrem w mediach społecznościowych zachwycającym kadrem!

Wiktoria Gąsiewska w show-biznesie

Wiktoria Gąsiewska zaczęła karierę w bardzo młodym wieku, bo już jako kilkulatka. Rozpoznawalności przysporzył jej serial "Rodzina zastępcza", jednak prawdziwym przełomem w jej karierze była rola w "rodzince.pl", dzięki której Gąsiewska zaczęła wyrastać na jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Obecnie gra w serialu "Barwy szczęścia", ostatnio premierę miał też film "Krime Story. Love Story", w którym 23-latka po raz kolejny wystąpiła w niezwykle odważnych scenach. Wcześniej pokazała nagie ciało w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt", co wielu uznało za próbę zerwania z wizerunkiem dziecięcej gwiazdy.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska spełnia się nie tylko jako aktorka, ale i jako fotomodelka. Pozowanie do zdjęć to jedna z jej największych pasji. 23-letnia gwiazda regularnie chwali się fanom zachwycającymi kadrami z kolejnych profesjonalnych sesji. Przed obiektywem aparatu zdarza jej się sporo odsłonić - często pokazuje się na Instagramie w samej bieliźnie czy bardzo skąpych strojach.

Wiktoria Gąsiewska pozuje bez stanika

Choć Wiktoria Gąsiewska nieraz udowadniała, że nie jest już małą dziewczynką, tak odważnych zdjęć jeszcze nie miała. Gwiazda seriali "Barwy szczęścia" i "Kowalscy kontra Kowalscy" stanęła ostatnio przed obiektywem Mirona Chomackiego, który słynie z robienia pięknym kobietom bardzo śmiałych fotografii. Gąsiewska zapozowała fotografowi bez biustonosza. Na nagie ciało narzuciła jedynie szeroką marynarkę, która nie była jednak w stanie ukryć wszystkiego. Efekty robią wrażenie. Nie dziwi więc, że kiedy artysta podzielił się nimi na swoim instagramowym profilu, jego modelka też chciała jak najszybciej pokazać je fanom i również udostępniła je na InstaStories.

Wiktoria Gąsiewska mówi o rozstaniu

Dodajmy, że Wiktoria Gąsiewska przed kilkoma dniami udzieliła wywiadu, który odbił się w mediach niezwykle szerokim echem. 23-letnia gwiazda, która w przeszłości przez wiele lat była związana z aktorem Adamem Zdrójkowskim, po wielu miesiącach milczenia zdecydowała się po raz pierwszy opowiedzieć o rozstaniu. Wyznała, że obecnie cieszy się życiem singielki.

To jest moje pierwsze lato od pięciu lat, kiedy jestem singielką. Taki czas, żeby pobyć samemu i skupić się na własnych potrzebach i realizacji własnego "ja" jest równie ważny i myślę, że to mi służy - powiedziała portalowi JastrząbPost.

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

Dorota Chotecka-Pazura opublikowała wzruszające pożegnanie

Jerzy Zelnik potrzebuje kilkunastu milionów! Chce zdążyć przed śmiercią

Katarzyna Cichopek z dużym dekoltem na plaży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL