Wiktoria Gąsiewska odpowiada hejterowi. Przesadził?

Wiktoria Gąsiewska, którą widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji, jak "Kowalscy kontra Kowalscy", czy "rodzinka.pl", jest obecnie jedną z najpopularniejszych młodych aktorek w kraju. 22-latka jest również bardzo aktywna w sieci. Często pokazuje zdjęcia, na których prezentuje swoją idealną figurę. Niestety, nie wszystkim się to podoba.

Wiktoria Gąsiewska - profil na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Karierę zaczęła już jako mała dziewczynka, największą rozpoznawalność przyniosły jej zaś role w serialach "Rodzinka.pl" czy "Barwy szczęścia". Dziś ma 22 lata i naprawdę imponujące grono fanów. Dobitnie świadczą o tym liczby w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie młodą gwiazdę obserwuje bowiem ponad milion osób.

Reklama

Gąsiewska, którą ostatnio mogliśmy oglądać m. in. w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", regularnie dzieli się w sieci swoimi nowymi zdjęciami. Aktorka chętnie pozuje przed obiektywem aparatu. W trakcie świąt uraczyła fanów kolejnymi zjawiskowymi kadrami.

Wiktoria Gąsiewska zachwyca w domowym wydaniu

Wiktoria Gąsiewska prezentuje ciało w bikini

Wiktoria Gąsiewska minione święta spędziła w rodzinnym gronie. Jak zdradziła na swoim profilu na Instagramie, Wigilię spędziła m. in. ze swoją ukochaną babcią. Boże Narodzenie świętowała nieco mniej tradycyjnie - po "świątecznym obżarstwie" postawiła na relaks nad basenem. 

Pod zdjęciami, na których w bikini wyleguje się na leżaku, wkrótce zaroiło się od komplementów: "Ty to potrafisz zachwycić, Wiki!", "Ale masz piękne ciało. Nie mam słów", "Boskie kształty", "Gorąco!", "Taki relaks to ja rozumiem. Wyglądasz fenomenalnie", "Bogini piękności i seksapilu

Choć w sekcji komentarzy zachwytom nie ma końca, aktorka nie uniknęła mniej przyjemnych wpisów. Jeden z internautów w niewybredny sposób ocenił rozmiar biustu 22-latki: "Ciało ładne, tylko małe piersi".

Te słowa nie umknęły uwadze Gąsiewskiej. Młoda aktorka zdecydowała się odpowiedzieć. Swoją ciętą ripostą zamknęła usta wszystkim hejterom. "Jedni mają małe piersi, a inni mały mózg #lifeisbrutal" - stwierdziła.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem?

 

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy