"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka Miezianko nago

Agnieszka Miezianko cieszy się niemałą popularnością. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może pochwalić się sporym gronem fanów - na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tysięcy internautów. Ostatnio 30-latka pochwaliła się w sieci kadrami z niezwykle odważnej sesji zdjęciowej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka w odważnej sesji zdjęciowej

Agnieszka Miezianko regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Mieszkanka Białegostoku chętnie relacjonuje w sieci swoje aktywności. Dzieli się ujęciami z podróży czy codzienności. Wśród publikacji nie brakuje też tych związanych ze zdrowym trybem życia, dietą czy treningami.

Kilka tygodni temu uczestniczka  "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięła udział w niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej. Kilka ujęć z realizacji tego projektu pojawiło się w mediach społecznościowych, jednak jak dotąd nie publikowała końcowych efektów współpracy z fotografką.

Reklama

Agnieszka Miezianko nago

Ku uciesze fanów Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła na swoim InstaStories dwa kadry, będące zapowiedzią tego, co z pewnością już wkrótce będziemy mogli zobaczyć na jej profilu.

"Pierwsza selekcja, jeszcze prze obróbką. Nie mogę się doczekać" - napisała podekscytowana 30-latka.

Na zdjęciach widzimy ją w niecodziennym wydaniu. Na pierwszej fotografii przed obiektywem pozuje nago, zasłaniając się jedynie kapeluszem. A na drugim leży na pomoście. Zmysłowe ujęcia robią wrażenie!

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy