Reklama

Sharon Stone bez stanika! "Wdzięcznie nieidealna"

Sharon Stone opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją uśmiechniętą bez stanika. "Wdzięcznie nieidealna w ten perfekcyjny dzień" - napisała 64-letnia gwiazda.

 64-letnia Sharon Stone nie traci animuszu. Jej wygląd wciąż przykuwa uwagę i jest komplementowany na całym świecie. Można rzec, że dla niej czas spowolnił swój bieg. 

W maju gwiazda brylowała w trakcie gali w festiwalu w Cannes. Ubrała długą, błyszczącą kreację do samej ziemi z seksownym rozcięciem na nogę i długim trenem. Całości dopełnił jej nieskromny dekolt w kształcie "serca". Ten olśniewający strój jest autorstwa luksusowego włoskiego domu mody Dolce & Gabbana.

Reklama

Sharon Stone: Ikona stylu

Ostatnio Stone skorzystała z zaproszenia wspomnianej marki i pojawiła się na pokazie jej nowej kolekcji, który odbył się w Syrakuzach na Sycylii. Nie była tam zresztą jedyną gwiazdą. Na widowni siedzieli również m.in. Drew Barrymore, Mariah Carey, Helen Mirren oraz... Anna i Robert Lewandowscy.

Uwagę wszystkich przykuła jednak Stone, która zamiast klasycznej sukni ubrała na tę okazję stylowy kombinezon. Złoty gorset i turkusowe spodnie wzbogaciła dużym naszyjnikiem.

To nie był zresztą koniec modowych popisów aktorki. Kolejnego dnia Stone założyła bowiem cytrynowy kombinezon z asymetryczną górą oraz długim trenem i znów wszyscy zachwycali się jej strojem.

Sharon Stone jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje treści w sieci i z niesłabnącą mocą jest kojarzona z symbolem seksu. Jej niedawna stylizacja na gali w Cannes tylko potwierdza, że hollywoodzka gwiazda ma doskonałą formę.

Sharon Stone: Sławna jak księżna Diana

Byłam najgorętszą gwiazdą filmową na świecie. Byłam tak sławna jak księżna Diana" - wyznała jakiś czas temu aktorka.

W marcu 2021 roku na półkach księgarskich pojawiła się książka Sharon Stone "The Beauty of Living Twice". "Napisałam książkę o szansie na rozwój i dzielenia się nim. Nauczyłam się wybaczać niewybaczalne. Mam nadzieję, że dzieląc się moim doświadczeniem, sprawię, że nauczycie się tego samego. Sharon" - aktorka napisała na Twitterze.

W "The Beauty of Living Twice" Stone opisała różne etapy swojego życia - dorastanie w Pensylwanii, drogę do sławy w Hollywood oraz akcje humanitarne, w których brała udział. W książce znajdą się również szczegóły dnia, w którym Sharon Stone niemal zmarła z powodu poważnego udaru mózgu. Z pamiętników dowiemy się, jaki miał on wpływ na dalsze życie aktorki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama