Sebastian Fabijański i Maffashion: To koniec związku. Jak wyglądał naprawdę?

Najbardziej tajemnicza para w polskim show-biznesie się rozstała. To koniec związku Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion. Zostali parą ponad dwa lata temu i długo nie chcieli oficjalnie potwierdzić, że się spotykają. Mają syna, Bastka, lecz bardzo dbają o jego prywatność. Influencerka ogłosiła na Instagramie: "Rozstałam się z Sebastianem ok. trzy tygodnie temu".

Związek blogerki modowej, Julii Kuczyńskiej (Maffashion) i aktora, Sebastiana Fabijańskiego od początku wzbudzał wielkie kontrowersje. Gdy w końcu potwierdzili, że są razem, media i internauci nie dawali im szans na dłuższą relację. Para udowodniła, że ich plany względem siebie są bardzo poważne. Dziś wspólnie wychowują syna - Bastka. W pewnym momencie pojawiły się także plotki na temat ich ślubu. Jednak sielanka nie trwała długo.

Świat polskiego show-biznesu obiegła informacja na temat rozstania Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion. Kobieta ogłosiła rozstanie poprzez krótkie wideo na Instagramie. Ponoć postanowili się rozstać już trzy tygodnie temu, lecz Maffashion nie była gotowa, aby od razu ogłosić to publicznie.

Reklama

"Czekałam, aż będę gotowa psychicznie, będę się czuła bardziej stabilnie. (...) W planie było powiedzenie tego wspólnie" - powiedziała.

Sebastian Fabijański wygadał się o rozstaniu?

Uważni internauci i fani pary zwrócili uwagę, że Sebastian Fabijański już na początku tego tygodnia zasugerował, że między nim a Maffashion nie dzieje się dobrze.

"Proszę też wszystkich o zaprzestanie pisania tych szyderczych i obrzydliwych komentarzy pod adresem Julii Kuczyńskiej. (...) o sytuacji między nami też w swoim czasie osobno poinformujemy" - napisał odnosząc się do "projektu artystycznego", który promował wraz z Rafalalą. 

Sebastian Fabijański i Maffashion długo nie informowali mediów o dziecku

Zaraz po tym jak Sebastian Fabijański i Maffashion potwierdzili, że są razem, poinformowali, że spodziewają się dziecka. Z tą informacją również się nie spieszyli. Plotki na temat ciąży blogerki modowej potwierdzili dopiero miesiąc po doniesieniach w mediach. 

"Nigdy nie rozumiałam, jak ktoś na etapie testu ciążowego może o tym mówić, chwalić się (...). Zawsze temat "dzieci" był tematem bardzo dyskretnym i ludzie nie powinni się o to pytać, bo ta sfera życia gdzieś tam jest tą prywatną" - powiedziała w "Dzień dobry TVN".

Bastian Jan, syn Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion urodził się 10 września 2021 r., a aktor od tamtej pory nie widzi świata poza dzieckiem. 

"Ciągle tylko powtarza, jaki Bastek jest podobny do jego taty. I mówi też: 'To ma po mnie, to ja taki jestem'" – powiedziała Maffashion w wywiadzie dla "Vivy!".

Sebastian Fabijański i Maffashion: Ten związek nie miał prawa się udać?

Od samego początku wokół tej pary krążyły kontrowersje i spekulacje. Głównie dlatego, że mediom i internautom aktor i blogerka modowa wydawali się być zupełnie z różnych światów, z odmiennymi charakterami. Podkreślał to nawet sam Fabijański w wywiadach.

"Ja jestem trudnym partnerem, mam tego świadomość i pracuję nad tym, syn mnie dużo uczy. Fajnie by było, gdyby się udało być łatwiejszym partnerem, ale nie obiecuję" - mówił w wywiadzie dla Pudelka.

"Ona często miała do mnie pretensje, że ja coś powiedziałem nie tak w mediach, bo ona lepiej waży słowa. Ja nie potrafię..." – przyznał.

Maffashion ponoć chciała, aby ich związek był jak najmniej medialny, z kolei aktor nie miał oporów, aby opowiadać o nim w mediach. 

Teraz nie ma już żadnych wątpliwości, że para zdecydowała się rozstać. Maffashion w nagraniu oświadczyła:

"Rozstałam się z Sebastianem ok. trzy tygodnie temu. (...) Chcę od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był".

Zobacz też:

Maja Frykowska ps. Frytka obroniła się! Studiowała na prestiżowej uczelni

Tomasz Karolak stracił pracę i fortunę. Powodem wojna w Ukrainie

Agnieszka Włodarczyk podkreśla biust w egzotycznej scenerii

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy