Sandra Kubicka w bieliźnie! Figura-marzenie?

Sandra Kubicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia, które rozgrzały fanów. Celebrytka zapozowała w samej bieliźnie i zachwyciła obserwatorów. Jej post przykuł także uwagę Barona, który postanowił pozostawić pod nim komentarz. Co napisał?

Sandra Kubicka: Popularność

Sandra Kubicka zyskała rozgłos w Polsce dzięki swoim dokonaniom zza oceanu. Związana przez pół swojego życia ze Stanami Zjednoczonymi modelka znalazła się przed laty na rozkładówce tamtejszego "Playboya", a magazyn "Maxim" uznał ją za posiadaczkę jednego ze stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki. W końcu została zaproszona do polskiego "Tańca z gwiazdami". I choć go nie wygrała, zaczęła cieszyć się ogromnym zainteresowaniem rodaków, które towarzyszy jej do dziś.

Reklama

W ostatnim czasie o Kubickiej jest głośno przede wszystkim w kontekście jej związku z Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Ale nie tylko - media rozpisują się też o jej poczynaniach zawodowych. 27-latka rozbudowuje swoje biznesowe imperium, poszerzając je o kolejne marki. O wszystkim na bieżąco informuje na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 660 tysięcy osób.

Sandra Kubicka zapozowała w bieliźnie

Ostatnio na profilu celebrytki pojawiły się zdjęcia, które pobudziły wyobraźnię jej fanów. Z okazji zbliżających się walentynek, Kubicka postanowiła zaprezentować bieliznę, którą sama zaprojektowała i zaproponować ją jako doskonały pomysł na uczczenie tego święta. 

Gwiazda zaprezentowała się w prześwitującym staniku i mocno wyciętych figach. Fani nie kryli, że doskonale wygląda w tym wydaniu i zasypali ją gradem komplementów. Wśród komentujących znalazł się także ukochany gwiazdy. Baron ograniczył się jednak do zostawienia w komentarzu kilku uśmiechniętych emotikonek. 

Poniżej najnowsze zdjęcie Sandry Kubickiej. Podoba wam się w tej wersji?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy