"Rolnik szuka żony": To już koniec ich związku? Valentyn zabrał głos!

Klaudia i Valentyn to jedna z par, które połączył program "Rolnik szuka żony". Uczestnicy randkowego show wciąż cieszą się sporą popularnością i mają pokaźne grono fanów. Internauci bywają jednak dosyć... wścibscy. Tym razem każą "udowadniać" uczestnikom, że ci wciąż są parą i zamieszkali razem...

Niezwykła historia Klaudii i Valentyna

Klaudia zgłosiła się do 9. sezonu programu: "Rolnik szuka żony" w poszukiwaniu miłości. Energiczna blondynka zwróciła uwagę wielu panów, którzy nadesłali do niej sporo listów. Wśród nich był tekst napisany przez Valentyna, a słowa mężczyzny trafiły prosto do serca Klaudii. Valentyn skorzystał z zaproszenia uczestniczki do gospodarstwa, gdzie walczył o jej względy z innymi kandydatami: Kamilem i Konradem. Ostatecznie to właśnie on otrzymał "zielone światło", a para już do końca programu zajęła się pielęgnowaniem rodzącego się między nimi uczucia.

Reklama

Tuż po programie para ogłosiła również, że zamierza razem zamieszkać. Valentyn deklarował, że przeprowadzi się do ukochanej na Podlasie i przeorganizuje swoje życie. Dotychczas mieszkał na stałe we Wrocławiu, ale jego praca wymagała licznych wyjazdów. 

Dotychczas zakochani nie potwierdzili jednak nowego etapu w ich związku. Rzadko też publikują wspólne posty w mediach społecznościowych. Wszystko to złożyło się na spory medialny szum - fani Klaudii i Valentyna podejrzewali nawet, że uczestnicy "Rolnika" nie są już razem...

Wybranek rolniczki postanowił jednak uciąć spekulacje. Najpierw pod komentarzem internautki, która spekulowała o zakończeniu jego związku, napisał:

"No rzeczywiście ma Pani zagwozdkę, pewnie pojęcie pracy w delegacji jest Pani obce" - post dotyczył jego samotnego wyjazdu do Kołobrzegu.

Potem z kolei, na InstaStories zaprezentował bransoletki, które dostał od chrześnicy. Na jednej z nich widniało imię "Valentyn", na drugiej... "Klaudia". Wygląda na to, że związek pary wciąż ma się dobrze, a piękna rolniczka nadal jest obecna w życiu zarówno Valentyna, jak i jego rodziny.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy