Reklama

Oliwia Bieniuk topless! 19-latka zdecydowała się na śmiałą sesję!

Oliwia Bieniuk coraz śmielej wchodzi w świat show-biznesu. Córka niezapomnianej Ani Przybylskiej zachwyciła ostatnio wyjątkową sesją zdjęciową. Pozuje na niej topless. Fani nie kryją zachwytu nad jej urodą!

Oliwia Bieniuk zawojuje świat show-biznesu?

Oliwia Bieniuk półtora roku temu wkroczyła w pełnoletność, jednak o karierze w show-biznesie marzy już od kilku lat. 19-letnia córka zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma ambitne plany na przyszłość i zamierza pójść w ślady sławnych rodziców. Choć z pewnością jest dopiero wschodzącą gwiazdą, to już zaliczyła telewizyjny debiut w "Tańcu z Gwiazdami". Drzwi do wielkiej kariery stoją przed nią otworem, a sama Oliwia nie ukrywa, że chce zrobić karierę aktorską, tak jak jej uwielbiana przez publiczność mama.

Oliwia Bieniuk jest gwiazdą w sieci

Oliwia Bieniuk, mimo młodego wieku, może pochwalić się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. 19-latka zgromadziła na Instagramie ponad 249 tys. fanów, którzy codziennie przeglądają jej wirtualną bibliotekę zdjęć. Zresztą nic dziwnego, bo każdy wpis aspirującej celebrytki budzi sporo emocji. Oliwia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że obiektyw ją kocha, co często wykorzystuje przy swoich publikacjach. Niedawno w instagramowej relacji podzieliła się sensualnymi kadrami z sesji zdjęciowej. Tym samym ponownie zwróciła na siebie uwagę użytkowników sieci.

Reklama

Oliwia Bieniuk w gorącej sesji topless

Oliwia Bieniuk już teraz wie, jak odnaleźć się w świecie show-biznesu. 19-latka niedawno wybrała się na sesję fotograficzną, na której pozowała topless. Choć jeszcze nie podzieliła się pełnymi efektami pracy przed aparatem, to już zachwyciła fanów zakulisowym nagraniem. Aspirująca gwiazda przegląda na nim zdjęcia na komputerze. Na filmie możemy zobaczyć Oliwię pozująca topless, ubraną jedynie w dolną część bielizny. Dekolt wschodzącej celebrytki przykrywają jedynie jej ramiona. Zobaczcie, jak 19-latka wypadła na zmysłowej sesji zdjęciowej.

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk w kobiecym wydaniu

Autor: Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL