Reklama

Natasza Urbańska niemal nago! Jej zdjęcie podbija sieć!

Natasza Urbańska wie, jak skupić na sobie uwagę fanów. Gwiazda nie stroni od odważnych sesji zdjęciowych, a ich efektami często dzieli się na swoim profilu instagramowym. Tak było i tym razem. Artystka zapozowała w seksownej stylizacji, która odsłoniła sporo ciała. Tak postanowiła zareklamować bieliznę.

Natasza Urbańska w telewizji

Natasza Urbańska zaczynała karierę w teatrze muzycznym Studio Buffo, w którym poznała swojego obecnego męża Janusza Józefowicza. 44-latka na przestrzeni lat dała się poznać jako artystka niezwykle wszechstronnie utalentowana. Dotąd zajmowała się nie tylko tańcem, aktorstwem czy śpiewaniem, ale i konferansjerką czy projektowaniem mody. Ostatnio o gwieździe było głośno za sprawą programu "Mask Singer", który wygrała, a także filmu "365 dni. Ten dzień" z jej udziałem.

Natasza Urbańska na Instagramie

Natasza Urbańska od lat utrzymuje się na topie i wciąż należy do grona najpopularniejszych polskich gwiazd. Artystka dba o fanów i na bieżąco informuje ich o swoich nowych przedsięwzięciach zawodowych. Dzięki profilom w mediach społecznościowych 44-latka może być w stałym kontakcie z miłośnikami jej talentu. Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 140 tysięcy osób.

Reklama

Natasza Urbańska odsłania biust

Gwiazda serii "365 dni" niezmiennie zachwyca urodą i znakomitą formą. Choć lata mijają, dla niej czas jakby się zatrzymał. Nie dziwi więc, że Natasza lubi chwalić się ciałem. Na publikowanych w sieci zdjęciach często pokazuje go naprawdę sporo. I ostatnio znów to zrobiła. 44-latka zapozowała w śmiałej stylizacji, odważnie odsłaniając przy tym biust. W ten sposób postanowiła zareklamować bieliznę marki, z którą współpracuje. Na komentarze nie trzeba było długo czekać.

"Brak słów, kochana. Przepiękna!",

"Natasza, cudownie wyglądasz. Uwielbiam! Mega stylizacja",

"Jesteś niesamowita!",

"No czad!" - zaczęli pisać jej internauci.

Natasza nie pozostawiła wiele wyobraźni, bo jedyna bielizna, jaką pokazała na zdjęciu, to - jak sam wyjaśniła - "czarny gorset konturowy z kwiatowymi ozdobami".

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL