Reklama

Natasza Urbańska kusi nagim ciałem

Natasza Urbańska znów to zrobiła. Gwiazda filmu "365 dni: Ten dzień" jak mało kto wie, jak podgrzać atmosferę. Zdjęcia, do których zapozowała jedynie w rozpiętej koszuli, są na to najlepszym dowodem.

Natasza Urbańska - kariera

Natasza Urbańska już niejednokrotnie udowadniała, że jest artystką wszechstronnie uzdolnioną. Publiczności dała się poznać jako świetna aktorka, wokalistka i tancerka, zajmowała się też konferansjerką czy prowadzeniem własnego domu mody.

Prywatnie 44-letnia gwiazda spełnia się jako żona i matka. Od wielu lat jest związana z Januszem Józefowiczem, z którym ma 13-letnią obecnie córkę Kalinę.

W ostatnim czasie o Nataszy Urbańskiej było głośno za sprawą kolejnych jej przedsięwzięć zawodowych. W ubiegłym roku artystka wydała album muzyczny "Rajd 44", zaś w tym wystąpiła w telewizyjnym show "Mask Singer". Ukrywająca się pod przebraniem Deszczu wokalistka wygrała program. Ponadto w kwietniu premierę miał film "365 dni: Ten dzień" z jej udziałem.

Reklama

Natasza Urbańska na Instagramie

Natasza Urbańska nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków, jednak znajduje też czas, by udzielać się w social mediach. Kontakt z fanami jest dla niej bardzo ważny, dlatego 44-latka regularnie publikuje na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcia i wpisy.

Zainteresowanych nie brakuje - gwiazda ma bowiem już niemal 150 tysięcy obserwatorów.

Natasza Urbańska z nagim biustem

Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu "Mask Singer" ma znakomitą figurę, zatem nie powinno dziwić, że lubi ją eksponować. Urbańskiej zdarza się publikować w sieci fotografie, na których odsłania sporo ciała. Choć lata mijają, dla niej czas jakby się zatrzymał.

Najnowsze zdjęcia gwiazdy są tego kolejnym potwierdzeniem. 44-latka stanęła przed obiektywem aparatu w rozpiętej koszuli z prześwitującego materiału i rzuciła internautów na kolana. Wkrótce zasypała ją prawdziwa lawina komplementów.

Pochlebstw nie szczędziła jej też jedna z koleżanek z branży. "Co zdjęcie... to fajniejsza. Tak się da?!" - dziwiła się Agnieszka Hyży.

"Piękna kobieta", "Mega sexy!", "Ach, jak gorąco", "Cudownie, pani Nataszko... Prawdziwy ogień" - zachwycali się zaś fani.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL